Стоматологічна клініка «Idealdent» пропонує новітні розробки вчених в області лікування і профілактики захворювань пародонту.
 
Це група матеріалів на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота протягом багатьох років успішно застосовується в багатьох галузях медицини, зокрема в ортопедії і естетико-пластичної хірургії, а тепер і в стоматололгіі.
 
Властивості гіалуронової кислоти:
 
1) Пов'язує воду в міжклітинних просторах, підвищуючи тим самим опір тканин стиску. Одна молекула гіалуронової кислоти пов'язує і утримує біля себе до 500 молекул води. Вона бере участь в транспорті і розподілі води в тканинах.
 
2) Антисептичний і бактеріостатичну дію, зокрема вплив на пародонтальні патологічні мікроорганізми, такі як Actinobacillus actionomyecetemcomitans, Prevotella intermedia і Staphylococcus aureus.
 
3) Спроможність посилювати утворення нових фібробластів, остеобластів.
 
4) Протизапальна властивість (уповільнює вироблення цитокінів, що викликають запалення)
 
Тканини, в які вводитимуться гіалуронова кислота насичуються водою, зволожуються, підвищується їх пружність і стійкість до зовнішніх впливів.
 
Результат:
 
- поліпшується мікроциркуляція в яснах;
 
- посилюється обмін речовин в тканинах пародонта, швидше виводяться продукти розпаду бактерій і токсини;
 
- стабілізація рівня кістки;
 
- ясна набуває здорового кольору;
 
- з'являється свіжий подих;
 
- йде біль і кровоточивість.
 
Препарати гіалуронової кислоти синтезуються спеціально виведеними нешкідливими для людини мікроорганізмами. Це сучасні препарати, що мають заданий молекулярний склад. Вони мають повне право інфекційної безпекою і низькою алергенність. Вони біологічно інертні і розроблені спеціально для поліпшення регенерації м'яких і твердих тканин в дентальної області.
 
Естетичне відновлення м'яких тканин (реконструкція і збереження сосочків). При недоліках ясенних сосочків виникають «чорні трикутники», проблематичні в естетичному і функціональному відношенні, їх можна дуже сильно зменшити або зовсім від них позбутися.
 
Гіалуронова кислота - найважливіший засіб для регенерації тканин, яке забезпечує захист порожнини рота після хірургічного та терапевтичного лікування завдяки антисептичному і бактеріостатному впливу.
Записатися на прийом