Відмінна новина для всіх, хто боїться ходити до зубного лікаря. Стоматологія "IDEALDENT" представляє унікальний прилад CarieScan PRO, який здатний визначити руйнування зубів на самій ранній стадії. А це позбавить пацієнта від подальшого дорогого, складного і часом болісного лікування. І найголовніше - від бормашини!
 
Апарат настільки розумний, що бачить початок процесу руйнування зуба, яке ще не видно людському оку. В результаті дантист вже може скласти план лікування, яке поки не вимагає нічого свердлити і пломбувати. Прилад розроблений шотландськими вченими, він здатний розпізнати найдрібніші пошкодження на поверхні зуба.
 
Що конкретно дозволяє зробити цей пристрій? Якщо стоматолог засечет руйнування зубів на тій стадії, коли немає ще ніяких зовнішніх ознак, то йому не знадобитися свердлити зуб і ставити пломби. Досить вдатися до неінвазивним методам, що дозволяє повернути каріозний процес назад. Ступінь пошкодження зуба можна побачити на спеціальному цифровому дисплеї.
 
На сьогоднішній день CarieScan PRO є найточнішим діагностичним пристроєм в сучасній стоматології. CarieScan PRO знижує потребу у використанні рентгенівських променів і дозволяє проводити максимально ефективну профілактику карієсу і його ускладнень.

Записатися на прийом