Інноваційний лікування раннього карієсу БЕЗ препарування.
 
Традиційна проблема всіх пацієнтів стоматолога - це втрата здорових тканин зуба в результаті каріозного ураження. Сьогодні завдяки досягненням сучасної науки карієс можна виявляти на ранніх стадіях. І тепер ми можемо запропонувати методику, яка дозволить зберегти здорові тканини зубів.
 
Без болю - не потрібно анестезії, препарування не проводиться!
 
Технологія: ICON є продукт інноваційних технологій, який використовується в мікроінвазивному лікуванні карієсу на вестибулярних і проксимальних поверхнях. Препарат ICON - перший інфільтрат карієсу, який не має аналогів у всьому світі, який заповнюючи систему освічених карієсом в зубі пір, стабілізує стану твердих тканин. Метод заповнення ділянок, уражених карієсом, композитним матеріалом ICON, дозволяє герметизувати пошкоджену емаль і зупинити каріозний процес, а також руйнування зубів надалі. Дана технологія дозволяє лікувати каріозна поразка зуба від початкової до середньої стадії, без будь-якого застосування бормашін, при цьому абсолютно безболісно. Вся процедура займає від 10 до 20 хвилин.
Переваги: ​​розвиток карієсу зупиняється на ранніх етапах, зберігаються здорові тканини зуба, поверхня після лікування виглядає як здорова емаль, продовження терміну життя зуба, безболісна техніка без анестезії і препарування, успішне лікування за за одне відвідування.
Записатися на прийом