Металокераміка на титані - якість і надійність
 
У сучасній стоматології найпоширенішим видом незнімного протезування зубів сьогодні можна по праву вважати металокерамічне протезування. Металокераміка дозволяє заповнювати як незначні дефекти зубних рядів, так і більш серйозні, коли в щелепи відсутні 2-3 або більше сусідніх зуба. Крім іншого, металлокераміка позволяет відновлювати форму одного або декількох зубів у разі їх часткового або повного руйнування, змінювати небажаний колір зубів, ступінь їх прозорості і навіть неправильний прикус.
 
Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні різними видами металокерамічних коронок.

Металокераміка на титані - один з кращих варіантів зубопротезування. Міцність конструкції забезпечує каркас. На нього наноситься кераміка. Титан є в стоматологічній практиці одним з найнадійніших металів, легких і сумісних з тканинами ротової порожнини, тому металокераміка на титані - запорука міцності і довговічності.
 
Застосування металокераміки на титані виправдано також в тих випадках, коли необхідно забезпечити міцність конструкції за допомогою легкого, але жорсткого литого каркаса з металу. Він має чудові естетичні якості завдяки майже повній подібності зі справжніми зубами і відновлює жувальну функцію. Прогресивна технологія дає можливість, щоб стоматолог-ортопед проводив обточування зубів по мінімуму. Важливо й те, що титан - біологічно сумісний метал з тканинами ротової порожнини. У нього, при зіставленні з іншими металами, включаючи золото, - незначну вагу. А от чи варто коронка з металокераміки на титані дешевше, ніж металокераміка на золоті, не поступаючись останньому в естетичному відношенні.
Металокераміка на титані цілим рядом підтверджених практикою достоїнств:
 
  • не має медичних протипоказань,
  • дає можливість максимально зменшити відстань між коронкою і зубом, створюючи на нього рівномірне навантаження,
  • високо боісовместімий метал з помітними гіпоалергенними властивостями, що знижує навантаження на імунну систему,
  • коронки з металокераміки на титані можуть відтворити поверхню самого зуба, і це допомагає добре пережовувати їжу,
  • металокераміка на титані дозволяє відтворити форму і колір зубів в натуральному вигляді,
  • коронки з металокераміки на титані мають тривалий термін служби,
  • застосування даного матеріалу повністю виключає кровоточивість ясен, набряклість і почервоніння,
  • коронка з металокераміки на титані зберігає свій зовнішній вигляд до п'ятнадцяти років.
Крім того, вчені точно вирахували, що у 99,9 відсотка клієнтів стоматологічних клінік повністю відсутня алергія на титан. Зубні коронки з нього легкі, що дає можливість стоматологу-ортопеда робити довгі протези, що відрізняються високим ступенем міцності.
 
Прогресивна технологія, яка випередила час
 
Каркаси з титану виготовляються за відомою технологією CAD CAM: вона має на увазі фрезерування каркаса з цільного шматка, сканування за допомогою лазера і комп'ютерне моделювання. Після цього каркас покривається керамікою. Натуральний колір зубів виходить в результаті повної відсутності сіро-зеленого оксиду.
 
У виробництві металокераміки на титані використовується не зовсім звичайна низькотемпературна кераміка. Вона не годиться для застосування з яким-небудь іншим металом, крім титану. Таку кераміку використовують лише для каркаса з титану.
 
Згідно з чинною номенклатурі стоматологічних товарів і послуг, металокераміка на титані вважається елітним зубопротезуванням. Популярність її зростає. Все більше пацієнтів вважають за краще мати справу саме з металокерамікою на титані в силу довговічності конструкції і доступної ціни. Застосування цього матеріалу дозволяє стоматолога-ортопеда досягти повної відповідності протеза природним зубам.
Записатися на прийом