Зубні коронки на основі оксид-цирконію - це найсучасніший метод
протезування зубів, дуже естетичний і довговічний.
 
ПЕРЕВАГИ ПРОТЕЗУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗУБНИХ КОРОНОК З ОКСИДУ ЦИРКОНІЮ (ДІОКСИДУ ЦИРКОНІЮ)
 
Всі переваги безметаллових цирконієвих зубних коронок йдуть від унікальних властивостей самого матеріалу - діоксиду цирконію і від принципово нової особливо точної технології виготовлення коронок на основі діоксиду цирконію, скорочено званої CAD / CAM.
 
Створення безметалловой коронки за технологією CAD / CAM (комп'ютерний дизайн / комп'ютерно-програмований виготовлення) принципово відрізняється від ручного лиття металокераміки. Стоматолог-ортопед знімає зліпок, по якому виготовляється модель, яка сканується лазером, щоб виготовити комп'ютерну модель майбутньої коронки.
 
Виготовлення коронки відбувається в два етапи. На першому етапі на комп'ютерному фрезерному верстаті з цільного шматка оксиду цирконію виготовляється каркас коронки, відтінок каркаса підбирається за кольором зуба. На другому етапі каркас покривається керамічною масою.
 
Повна автоматизація процесу виключає можливість будь-якої помилки, так як система реєструє навіть мікронні відхилення. Так досягається ідеальна точність прилягання коронки, що гарантує високу естетику і відсутність запалень в області ясен.
 
Висока естетичність, міцність і біосумісність оксиду цирконію робить його ідеальним матеріалом для протезування усіх типів зубів, включаючи передні.
 
УНІКАЛЬНІСТЬ ВЛАСТИВОСТЕЙ ОКСИДУ ЦИРКОНІЮ (ДІОКСИДУ ЦИРКОНІЮ) ДЛЯ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ.
 
Естетика при протезуванні зубів з використанням коронок з оксиду цирконію (діоксиду цирконію)
  • Каркас коронки з оксиду цирконію - білий і володіє природною прозорістю.
  • Вперше підбір кольору здійснюється не тільки на рівні керамічного покриття, але на рівні каркаса. Це дозволяє уникнути ефекту просвічування металу.
  • Для облицювання протеза використовується високоміцна кераміка володіє світлопроникністю, полупрозрачностью, широкою гамою колірних відтінків. Це дозволяє створити коронки, відрізнити від природних зубів.
Біосумісність при протезуванні зубів з використанням коронок з оксиду цирконію (діоксиду цирконію)
Оксид цирконію є гіпоалергенним матеріалом, і в питанні біосумісності значно перевершує будь-які сплави, включаючи золото.
Записатися на прийом