Реставрація зубів - це, перш за все, відновлення фізичної функції зуба і його естетичної форми. Сучасний лікар - стоматолог об'єднує в собі лікаря, художника і скульптора, тому ми намагаємося поступово виключити зі свого лексикону поняття "пломбування зуба", і замінити його на слова - реставрація і реконструкція.
 
Техніка реставрації та реконструкції, ламінування зубів в поєднанні з високоякісними матеріалами (Enamel Plus HFO, Amelogen®plus) дозволяють отримати чудовий естетичний результат, не вдаючись до протезування. Навіть колеги на роботі і родичі не зможуть відрізнити пломбу від тканин зуба. Якщо корінь здоровий, а коронка зуба повністю зруйнована, то можна відновити зуб за допомогою спеціальних, прозорих скловолоконних штифтів за одне відвідування. Такий зуб абсолютно ідентичний за кольором, формою і прозорості зубах, хто стоїть поруч. Однак в певних випадках ми рекомендуємо встановлювати на такій зуб металокерамічну коронку.
 
Використання прогресивних технологій провідних світових фірм і знеболюючих препаратів останнього покоління в поєднанні з увагою і турботою персоналу застрахують Вас від неприємних емоцій під час лікування. У розпорядженні фахівців нашої клініки - сучасні обладнання та матеріали, що дозволяють проводити якісне лікування зубів і реставрацію. Для кожного пацієнта ми намагаємося вибрати оптимальний варіант лікування з урахуванням його індивідуальних побажань.
Записатися на прийом